ranní hřebeny
sem přijde pes

 

Kontakty

kontaktní e-mail pro Krkonošskou tlapku 2011: dtkrkonose (zavinac) seznam.cz

  • Bára
  • Lucka
  • Honza

BáraPokud Vás bude zajímat něco k trase a základně, povolanou osobou je Bára Boudová (tel. 774638689), která pro Vás v prostoru chystá některá překvapení, příjemná i trošku drsnější :-) .

 

LuckaDotazy k propozicím, přihláškám, platbám a veterinárním věcem kolem pejsků Vám zodpoví Lucka Matrková (tel. 776834405). Na otázku zda jste schopní trasu Tlapky zvládnout, Vám vždy odpoví kladně.

Jakožto kvalifikovaná veterinářka Vám určitě poradí i s lidskými obtížemi, ale pozor - pejsci budou mít vždycky přednost.

HonzaInformace k administrativním věcem, ochraně přírody v národním parku, mapám, trasám příjezdu, výsledkům a možnostem odvozů (které ale určitě nebude nikdo potřebovat) zodpoví Honza Prášil (tel. 603875007).

Slíbil, že nebude potřeba půl hodiny vysvětlovat všechny kličky a záludnosti trasy, ale že by se společně s Bárou a Luckou nějaká ta "prémie" nevymyslela ? Na to neradno spoléhat.

V informacích na meetingu před startem a na mapách s trasou Vám upřesníme kontakty na Horskou službu, na odvozce v nouzi a obsluhu občerstvovaček.

Kontakty na základnu a ubytování tady .